Z Rýchorských Vrchů - Team


Česky
Deutsch


Google - najdu tam hodně

Strom

Firefox - Objevte znovu web.

RTW z Rýchor a jejich 'otec'

Chovná stanice Rottweilerů Z Rýchorských Vrchů byla založena v roce 1999. Hlavní zásluhu nese rottweiler jménem Ches - Holubí dům. Pro její jedinečné povahové vlastnosti jsme se rozhodli předávat její temperament na potomky, pro které se snažíme vybírat jen ty nejlepší otce.


O naše odchovy je velice dobře postaráno v útulném rodinném prostředí. V ranném věku jsou štěňátka umístěna v našem rodinném domku. Po určitém věku se přesunou do prostorného kotce a po další době do velice příjemného a hlavně rozlehlého prostředí asi 10 km od centra města, kde mají možnost volného pohybu po veliké zahradě. Proto jsou naše štěňata velice hravá a temperamentní. Vhodná pro práci, ale i jako přátelé.


Zkušený psovod Pravým odborníkem na výchovu psů je Lampros Karasulas. Tento člověk, náš přítel, je schopným vodičem a cvičitelem psů všech ras s dlouholetou praxí. Jsme rádi, že patří mezi nás, že se od něho můžeme učit. A věřte, že je stále čemu. Na obrázku je vidět s fenkou Ches na bonitaci ve Velké Bystřici. Pokud Vás zajímají konečné výsledky akce. Z této akce jsou další obrázky, ale ty naleznete v sekci Bystřice v galerii

Zástupci CHS Z Rýchorských Vrchů v soutěži o pohár Chovných stanic Poprvé v historii se setkali odchovy naší chovatelské stanice na jedné výstavě. V jedné třídě tak soutěžily Bína Z Rýchorských Vrchů společně s Bakarou Z Rýchorských Vrchů. K nim se pak přidala i Cora Z Rýchorských Vrchů v soutěži o pohár chovných stanic, který se předával v rámci Speciální výstavy RTW v Pardubicích Svítkově. Bohužel vyhodnocování proběhlo velice narychlo, naši zástupci se ani pořádně "nepostavili" a už byl vyžčen ortel. Pohár jsme si tedy neodnesli. Oproti tomu nás ale toto setkání velice potěšilo. Nehledě na to, že Bína Z Rýchorských Vrchů získala Výbornou s pořadím 2. a dokonce titul RCAC, a Cora Z Rýchorských vrchů skončila taktéž druhá, tedy Výborná 2.

 

Z Rýchorských vrchů - breeding station ©, 2004 - 2006 all rights reserved.
Feel free to ask at RTW@jiriberan.com.
Berka - design © 2004